Benefičný trh zručností: Podujatie, ktoré ťa niečo naučí

Bratislava, 14. októbra – Myšlienka celého projektu je veľmi jednoduchá, a v tom je jeho krása. V sobotu, 17. októbra, sa v jednotlivých stánkoch Benefičného trhu zručností podelíme o naše zručnosti s ľuďmi, ktorí trh navštívia.

Všetky vyzbierané peniaze pôjdu na podporu Kliniky detskej neurológie v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave.

Kto za tým stojí?

Benefičný trh zručností je organizovaný členmi Bratislavského spolku medikov. Do projektu sú zapojení nielen členovia BSM, ale aj iné študentské spolky, občianske združenia a ktokoľvek ochotný pomôcť.

Aký tovar na tomto trhu dostanem?

Keďže organizátorom podujatia je Bratislavský spolok medikov, a naše spriatelené študentské spolky sú tiež zdravotníckeho zamerania, na trhu si budete môcť nechať odmerať cukor/tlak/tuk v tele, a získate aj rôzne zručnosti, napr. ako správne resuscitovať, či ošetriť ranu.

Popritom máme pre vás pripravené aj zábavné a športové zručnosti: jógu, tai-chi, tanec, masáže a mnoho ďalšieho. Každého, kto príde, niečo užitočné naučíme, a navyše tým pomôže finančným príspevkom, ktorý sa počas akcie vyzbiera.

Benefičný trh zručností kútik pre deti

A čo s deťmi?

Nezabudli sme ani na tých najmenších, máme pripravených niekoľko jednoduchých aktivít. Počas celého podujatia bude na mieste fungovať detský kútik Teddy Bear Hospital – projekt na odbúranie strachu detí z lekárov.

Niečo užitočné sa naučím, a ešte niekomu pomôžem?

Akcia pomôže ľuďom na dvoch úrovniach – vzdelávacej a charitatívnej. Najskôr zdieľaním zručností študentov, a to od profesionálnych vedomostí v oblasti ich štúdia, cez informácie pre verejnosť, až po origami a ďalšie milé aktivity, a následne odovzdaním výťažku pre Kliniku detskej neurológie.

Koľko ma to bude stáť?

Všetci, ktorí využijú vzdelávacie aktivity, zaplatia symbolický, dobrovoľný príspevok, ktorý bude odovzdaný klinike.

Benefičný trh zručností Plagát

Benefičný trh zručností finančne podporil Nadačný fond poradenskej spoločnosti PwC v Nadácii Pontis.

Ďakujeme za podporu!

Plagát: Bratislavský spolok medikov

Ilustračné fotografie: shutterstock.com

 

Pridaj komentár