LEVOČA: Všeobecná nemocnica s poliklinikou má nový orientačný a navigačný systém

Levoča 3. augusta (TASR) – Všeobecná nemocnica s poliklinikou Levoča, a. s., ktorá je členom skupiny Agel, uviedla vo svojom areáli do života nový orientačný a navigačný systém. Pacienti, ako aj návštevníci zdravotníckeho zariadenia, tak nájdu jeho jednotlivé pracoviská o niečo jednoduchšie ako doteraz.
Nový orientačný a navigačný systém nemocnice nahradil po niekoľkých desaťročiach pôvodné značenie v areáli spomínaného zdravotníckeho zariadenia. 
„Nemocnica je pavilónového typu. Niektoré oddelenia sa dočasne uzatvorili, iné presťahovali a pacienti, ktorí prvýkrát prichádzajú do nemocnice alebo tu neboli dlhšie, tak môžu rýchlejšie nájsť oddelenie, ktoré potrebujú navštíviť,“ povedal v tejto súvislosti vedúci prevádzkovo-technického úseku nemocnice Bohumír Olekšák.
Dodal, že hlavným cieľom tejto novinky je, aby návštevníci zdravotníckeho zariadenie po jeho areáli viac neblúdili. „Už samotná návšteva lekára môže byť pre pacientov stresujúca. Veríme, že nový orientačný a navigačný systém im uľahčí pohyb po nemocnici a ušetrí veľa času hľadaním správneho oddelenia či ambulancie.“

Pridaj komentár