“Cukrovka? Vyliečiteľná!” Vstúpte do sveta zdravia

Peter Planieta a tím OZ SLOVENSKÝ PACIENT vás pozývajú na prvú z cyklu prednášok Strava lieči s názvom “Cukrovka? Vyliečiteľná!” Podujatie sa uskutoční 21. októbra o 16:00 hod., v Dome kultúry Ružinov v Bratislave (na Ružinovskej 28). Prednášať bude Peter Planieta z Elementov zdravia, s diskusiou od 19:30. Vstupné je 5,- EUR.

Na prednáške spoznáte nielen teoretický systém úpravy stravy podľa piatich elementov, ale zoznámite sa aj s konkrétnymi postupmi, ako sa zbaviť cukrovky, ktorú súčasná medicína považuje za nevyliečiteľnú. Na príbehu pacienta vám ukážeme, ako celý systém funguje, a čo je nevyhnutné pre to, aby sa vám to podarilo. Príklady vyliečených pacientov budú hovoriť samé za seba.

Sériou pripravovaných prednášok chceme jasne a zrozumiteľne pomáhať pacientom, aby sa zbavili chronických chorôb. Krok za krokom vás budeme sprevádzať, aby ste získané vedomosti mohli ďalej využívať vo svojom osobnom živote.

Jednému vyžrebovanému návštevníkovi navyše spoločnosť Elementy zdravia zdarma urobí diagnostiku a odporučí exkluzívnu starostlivosť podľa piatich elementov.

Záleží od vás, či sa otvoríte tejto jedinečnej príležitosti, a prídete na prvú z cyklu prednášok odborníka na zdravú výživu Petra Planietu.

Tešíme sa na vašu účasť!

Peter Planieta a tím OZ SLOVENSKÝ PACIENT

Pridaj komentár