Koncert belasého motýľa 2013

Organizátori 13. ročníka kampane Belasý motýľ vás srdečne pozývajú na benefičný Koncert belasého motýľa. Päťhodinový hudobný program sa uskutoční na Námestí Slobody v Bratislave od 16.00, a pôjde už o jeho 9. ročník.

Celonárodná verejná zbierka, ktorá je súčasťou každoročnej kampane Belasý motýľ, prebehla 14. júna tohto roku vo viac ako 60. mestách a obciach Slovenska. Ako všetky doterajšie ročníky bola zameraná na zlepšenie života muskulárnych dystrofikov na Slovensku. Výťažok zo zbierky sa používa na doplatenie pomôcok pre dystrofikov a ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím.

Benefičný koncert je poďakovaním všetkým, ktorí pochopili, že pomoc druhým je súčasťou nášho života, a preto podporili dobrú vec. Široká verejnosť má však naďalej možnosť prispieť na účet verejnej zbierky aj prostredníctvom zaslania darcovskej sms s textom  – dms motyl – na číslo 877 (do 31.12.2013). Cena darcovskej SMS správy je 2 €.  (Platí pre všetkých mobilných operátorov na Slovensku.) Viac informácií na www.darcovskasms.sk

 

Koncert na Námestí Slobody, 18. júna, od 16:00 – 21:00

Bez nároku na honorár na ňom vystúpia:

Sendreiovci

Lasky (Para)

Presento

Živé Kvety

Billy Barman

La3no cubano

Hex.

Moderuje Roman Bomboš.

Pridaj komentár