Zmena poisťovne trvá len 3 minúty: Vďaka benefitom vám však môže prepoistenie ušetriť stovky eur ročne

(Zdroj foto: unsplash.com)

Zmena poisťovne je rýchla a jednoduchá záležitosť, navyše vďaka rôznym zľavám a príspevkom dokážete ušetriť aj stovky eur ročne. Preto ak chcete prestúpiť do novej poisťovne, práve teraz je ten správny čas. Prihlášku si môžete podať do konca septembra.

Na zmenu poisťovne zostáva pár dní

Zmeniť zdravotnú poisťovňu môžete raz ročne. Ak chcete byť už budúci rok poistencom v novej poisťovni, musíte podať prihlášku už do 30. septembra 2023. Najpohodlnejšou metódou je zmena poisťovne online. Na svojich webových stránkach majú poisťovne zverejnené online prihlášky, ktoré jednoducho vyplníte a zašlete elektronicky.

Môžete si tiež prihlášku z internetu vytlačiť, vyplniť a poslať do poisťovne poštou, prípadne odniesť do pobočky osobne. Alebo ju môžete tiež vyplniť a podpísať osobne v pobočke vami vybranej poisťovne. Každá zdravotná poisťovňa má svoj vlastný systém a snaží sa toto vybavovanie klientom čo najviac uľahčiť.

Správny výber poisťovne môže ušetriť stovky eur

Každá zdravotná poisťovňa je v niečom jedinečná. Má iný počet zazmluvnených lekárov, pokrytie a rôzne benefity, ktoré vám vedia pomôcť ušetriť. Pri porovnávaní výhod každej z nich zvážte aj svoj zdravotný stav a potreby vás a členov vašej rodiny.

Zdroj foto: unsplash.com

Príklady benefitov, ktoré ponúka iba Dôvera

Preštudujte si niektoré z jedinečných benefitov, ktoré ponúka iba zdravotná poisťovňa Dôvera:

Podpora duševného zdravia

Trápi vás úzkosť či stres, potrebujete poradiť a cítite, že by vám pomohol rozhovor so psychológom? Práve Dôvera ponúka všetkým poistencom starším ako 18 rokov možnosť využiť päť kupónov na online konzultácie u partnerov Hedepy a ksebe v celkovej hodnote až 50 €.

S online konzultáciou šetríte čas aj peniaze. Online hovor s vami vybraným psychológom môžete mať odkiaľkoľvek, nemusíte nikam cestovať a navyše si dokážete rýchlejšie dohodnúť termín.

Kožné vyšetrenie online a zadarmo

Dôvera ponúka svojim poistencom ako prvá zdravotná poisťovňa kožné vyšetrenie online a zadarmo.

Jednoducho stačí, ak si kožný problém, ochorenie alebo útvar na koži odfotíte, zaregistrujete sa na stránke AIP Derm a vyplníte dôležité otázky o vašom zdravotnom stave. Potom fotku nahráte a kožný lekár vám do 3 pracovných dní stanoví diagnózu. Ak to bude potrebné, odporučí vám liečbu alebo vystaví e-recept. Odporučiť tiež môže osobnú návštevu ambulancie.

Doprava do Nemocnice Bory

Ak bývate ďalej od hlavného mesta a plánujete absolvovať zákrok alebo operáciu v Nemocnici Bory v Bratislave, určite vás poteší aj najnovší benefit poisťovne. Dôvera totiž svojim poistencom ponúka odvoz na hospitalizáciu zadarmo z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku, navyše vás po zákroku aj bezplatne odvezú späť domov.

Ak vás zaujali niektoré z týchto benefitov, môžete si o nich prečítať viac na webovej stránke Dôvery.

Pridaj komentár