Čo nosu pomáha

Aspecton® sprej do nosa spĺňa podmienky ochrany a osvieženia nosnej sliznice pri problémoch so suchým a opuchnutým nosom. Zároveň ponúka šetrnosť a bezpečnosť, a dá sa teda používať aj pri chronických problémoch s nosom, pretože ani dlhodobé používanie Aspecton® spreja do nosa nevyvoláva návyk.

Aspecton® sprej do nosa tvorí hypertonický roztok morskej soli, ktorý zvlhčuje sliznicu nosa a zmierňuje opuch. Ďalej obsahuje eukalyptový olej s antibakteriálnym a  protizápalovým účinkom. Eukalyptus navyše uľahčuje dýchanie. Mätový olej v spreji do nosa stimuluje receptory dýchania a prináša osviežujúci pocit. Hypromelóza vytvára na sliznici nosa ochranný film a pomáha pri zvlhčovaní. Dexpantenol ošetruje, chráni a regeneruje sliznicu nosa. V Aspecton® spreji do nosa sa nachádza aj tymiánový olej, ktorý je účinný proti baktériám a plesniam, a zároveň uvoľňuje hlieny.

Aspecton® sprej do nosa čistí nos, zvlhčuje a ošetruje sliznicu nosa. Dá sa používať aj dlhodobo, stačia 1 – 2 streky niekoľkokrát denne. Táto zdravotnícka pomôcka je určená pre dospelých a deti od 8 rokov, je voľnopredajná  a neobsahuje žiadne konzervačné látky.

Aspecton® sprej do nosa spĺňa všetky podmienky ochrany a osvieženia nosnej sliznice pri problémoch so suchým, opuchnutým a upchatým nosom.

Súťaž o Aspecton® sprej do nosa

Ktorá účinná látka vytvára na sliznici nosa ochranný film a pomáha pri zvlčovaní?

A. Eukalyptus

B. Hypromelóza

C. Mentol

Správne odpovede zasielajte na adresu aspecton@slovenskypacient.sk. Súťaž trvá do 30. apríla 2014.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme 5 výhercov Aspecton® spreja do nosa.

Pridaj komentár