Ozdravný pobyt pre onkologických pacientov so Zhen Hua Yangom

Milí priatelia, dovoľujeme si vás pozvať na ozdravný pobyt pre onkologických pacientov, ktorý bude viesť Majster Zhen Hua Yang z Číny. Pobyt sa uskutoční 18. – 21. 9. 2018 v Malinove.

Majster Zhen Hua Yang prichádza na Slovensko, aby pomohol nielen pacientom s onkologickým ochorením, ale všetkým, ktorí sa zaujímajú o prírodné liečenie a obnovu vnútornej energie.

Kto je Zhen Hua Yang?

Majster Zhen Hua Yang je zakladateľom kaligrafického zdravia, vrátane kaligrafickej jogy. Od ranného detstva sa zdokonaľoval v bojových umeniach a liečiteľských praktikách. Pochádza z rodiny s vyše 400-ročnou tradíciou systému bojových umení Yang Mian. Tento starý systém rozvíja výbušnosť a vnútornú energiu na liečenie rôznych ochorení.

Majster Zhen Hua Yang pracuje so širokým spektrom študentov z rôznych oblastí. Vyučuje prakticky využiteľné metódy práce s vlastnou energiou – ako ju precítiť, kontrolovať, prijímať, vytvárať ju a využívať na samoliečbu.

Majster má na rakovinu jednoduchú teóriu: „Rakovina prichádza, aby s nami komunikovala a zmenila našu myseľ.“ Počas pobytu sa naučíte, ako pomôcť svojmu telu, aby sa uzdravilo po chemoterapii, prípadne, ako posilniť organizmus a myseľ ešte pred chemoterapiou.

Majster sa bude venovať týmto štyrom tematickým okruhom:

 1. Zvýšenie obsahu kyslíku vo vašom tele. Kyslík je výživou pre všetky bunky tvojho tela. Kyslík zlepšuje cirkuláciu krvi a oddeľuje od seba krvné bunky, aby mohli dodať kyslík (energiu) a výživu čo najväčšiemu počtu buniek.
 2. Zvýšenie vnútornej teploty tela. Nie zvonku (napr. saunou), ale zvnútra – lepšou cirkuláciou krvi. Tam, kde je teplo, tam prúdi energia a bunky vibrujú vyššie. A my sa naučíme túto teplotu dosiahnuť a distribuovať po tele. Nie fyzickým cvičením, ale vnútorným cvičením.
 3. Zbavenie sa strachu. Myseľ pri rakovine upadá do programov strachu, nervový systém kŕmi každú našu bunku úzkosťou. Strach nás paralyzuje na mentálnej úrovni. Tam, kde je strach, nie je láska. Prežívajte lásku a strach zmizne.
 4. Strava vhodná pre onkologických pacientov. Naučíte sa, aká strava posilňuje orgány, aby boli potraviny liekom. Majster bude osobne variť. Každý bude môcť ochutnať a pýtať sa na čokoľvek ohľadom prípravy jedla.

Zhen Hua Yang 2

Hľadáme komplikované, lebo neveríme sami sebe

Ľudia väčšinou neveria, že takýmto jednoduchým spôsobom, bez špeciálneho vzdelania, môžu dosiahnuť skvelé výsledky. No ak naplníme tieto štyri body, náš srdcovo-cievny systém sa začne spájať s každou bunkou, prinesie jej kyslík, teplo a pocit lásky. To je to, čo rakovinové bunky nemajú rady a – uspí ich to.

Čo najdôležitejšie? Postupom času, ako budú bunky nášho tela odumierať, narodia sa nové. A tie nové už nebudú mať v sebe programy, spúšťajúce rakovinu! Uzdraví nás to, že preberieme zodpovednosť za vlastné zdravie a uskutočníme vnútornú zmenu, ktorá bude trvalá.

Večer otázok a odpovedí s Majstrom (20. 9. 2018)

Súčasťou ozdravného pobytu bude aj večer otázokodpovedí. Zhen Hua Yang vám odpovie na akúkoľvek otázku spojenú so zdravím. Na tento večer môžete pozvať aj blízkych ľudí, ktorí sa na pobyte z nejakého dôvodu nemôžu zúčastniť, ale chcú si vypočuť majstrove odporúčania a rady.

Účasť na pobyte nevyžaduje žiadne špeciálne fyzické a mentálne schopnosti. Je vhodný pre pacientov po chemoterapii, alebo pred začatím chemoterapie, ale aj pre tých, ktorí sa zaujímajú o prevenciu voči rakovine, či pomáhajú iným s týmto ochorením.

Merateľné výsledky hneď po ozdravnom pobyte

Pred začatím pobytu bude realizovaný odber vzoriek krvi u každého účastníka, ktorý dá na to súhlas. Po ukončení pobytu bude vykonaný odber vzorky krvi, aby mohol každý účastník vidieť liečivý účinok cvikov na kvalitu jeho krvi.

Liečivý koncert speváčky Simrit (18. 9. 2018)

Súčasťou pobytu bude aj liečivý koncert speváčky Simrit, predstaviteľky hudobného žánru New Age. Koncert sa uskutoční vo večerných hodinách. Poslucháči opisujú Simritinu hudbu ako hudbu z iného sveta. Zvuky jej hudby vedú poslucháčov do zmeneného stavu vedomia, do procesu liečenia a uzdravenia.

Simrit sa neustále vzdeláva, je certifikovanou učiteľkou Kundalini jogy, Naad jogy (zvuk a vedomie) a druhej úrovne Reiki. So svojou kapelou organizuje koncerty a workshopy po celom svete.

O účinkoch muzikoterapie sa vie už aj vo vedeckých kruhoch a napriek tomu sa využíva len málo. Špeciálne liečivé vibrácie zvuku, ktoré cez uši prenikajú do celého tela, dokážu posilňovať naše obličky a na mentálnej úrovni uvoľniť strach, pochádzajúci z mysle.

Vplyv psychosomatiky je pri onkologickom ochorení nesporný. Práca s mysľou v kombinácii so zvukom pomáha pacientom, aby zmenili pohľad na vlastný život. Budete to môcť precítiť na vlastnej koži.

Speváčka Simrit
Speváčka Simrit

Miesto konania ozdravného pobytu:

ELFO CLUB, Družstevná 396, Malinovo.

Tel: 02/45 52 80 28, mobil: 0917/914 115,

email: info@elfoclub.sk.

Cena ozdravného pobytu a registrácia

Cena štvordňového pobytu je 400 eur. K registrácii zašlite meno priezvisko účastníka, email, telefón. Registrácia sa považuje za potvrdenú po obdržaní zálohovej platby 100 eur na účet: SK 6211000000002940009151. Do poznámky platby uveďte celé meno účastníka.

Záloha 100 eur je nevratná. Doplatok sa musí uhradiť najneskôr do 15. 8. 2018 (na rovnaký účet ako zálohu). Do poznámky platby opäť uveďte celé meno účastníka.

V cene je zahrnuté:

 • cvičenie s Majstrom Zhen Hua Yangom,
 • posilňujúca polievka počas desiatovej prestávky,
 • ľahké občerstvenie ovocím počas popoludňajšej prestávky,
 • pitný režim počas celého pobytu,
 • prenájom spoločných miestností na cvičenia,
 • tlmočenie do slovenčiny,
 • asistencia certifikovaných inštruktoriek Majstra Zhen Hua Yanga z Lighthouseclubu,
 • lístok na koncert Simrit + doprava na miesto koncertu z miesta ozdravného pobytu,
 • eri terapia – zariadenie pre diagnostiku rizika a funkčných porúch rôzneho pôvodu (prvotná prevencia chorôb),
 • lekársky dozor prvej pomoci počas pobytu,
 • náklady na analýzu vzoriek krvi pred začatím a po ukončení akcie.

Poznámka: Na cvičenie si prineste vlastnú podložku (joga matku) a malý vankúšik pod hlavu. Odporúčame vzdušné a voľné oblečenie, najmä v oblasti brucha, teplé ponožky a teplú mikinu.

Odporúčanie Majstra Zhen Hua Yanga: Na ozdravný pobyt nedochádzať, ale ubytovať sa v mieste podujatia, alebo niekde veľmi blízko.

V cene ozdravného pobytu nie je zahrnuté:

 • ubytovanie,
 • strava – raňajky, obed, večera.

Toto je možné priamo rezervovať na recepcii ELFO Club-u. Ceny sú prijateľné, napríklad dvojizbová izba stojí 17 eur.

Kontakty na registráciu – ozdravný pobyt a večer otázok a odpovedí s Majstrom Zhen Hua Yangom:

Ing. Martina Zaťková,

email: zatkova@lighthouseclub.sk,

mobil: 0903/593 777

Orientačný denný program (upraví sa 7 dní pred začatím ozdravného pobytu):

Raňajky: 6:30 – 7:00

Blok cvičení 1: 7:30 – 9:30

Desiatová prestávka: 9:30 – 10:00

Blok cvičení 2: 10:00 – 12:00

Obed: 12:00 – 13:00

Oddych na izbách, alebo na podložkách v cvičebni: 13:00 – 14:00

Blok cvičení 3: 14:00 – 15:00

Poobedňajšia prestávka: 15:00 – 15:30

Blok cvičení 4: 15:30 – 17:30

Večera: 17:30 – 18:30

Pridaj komentár